alter Ego alter Ego alter Ego alter Ego

Proč jsem se stal/a makléřem, makléřkou?

 era-podpis-petr-sykora

Obchodovat s přáteli a přáteli přátel je příjemné - a práce makléře by měla být hlavně o tom. Může to být hlavní  zdroj vašich příjmů, ale také můžete obchodovat jen z důvodů zvýšení nezávislosti  a soběstačnosti. Můžete dělat "jednoduché" věci - sehnat známé pronájem, prodat byt, zajistit nejlepší financování. Ale taky můžete pomáhat řešit složitější životní situace - okolnostmi vynucený prodej; prodeje pozemků, ke kterým jste "vyběhali" územní rozhodnutí atd. Jako v každém oboru se můžete naučit plavat a při práci využívat nejen nohy, ale i hlavu. A přesně to se poštěstilo i mně. Obchoduji se známými a jejich kamarády pro radost, krom toho i učím nováčky "jak na to" a čas od času narazím i na tvrdý oříšek - obchod, který je komplikovaný a je výzvou ho rozlousknout.

 

TOP 2 FS1 Ing. Filip Sýkora
Není nad možnost být svým vlastním pánem a určovat si svou budoucnost prostřednictvím vlastních rozhodnutí a vlastních chyb. V dnešní době si už nedokážu představit, že by můj kariérní postup a s tím spojená výše finanční odměny měl být závislý na něčem jiném než na výsledcích mé práce. Jedná se o práci, která Vás nutí být kreativní a svědomitý, naučí Vás spoléhat se sám na sebe a dává Vám jako odměnu za tvrdou práci možnost bezmezného výdělku. Výsledný pocit kvalitní seberealizace je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu.

foto 5 Milena Šebíková

Důvody mojí práce v Alter Ego ERA reality ? Určitě zájem o bydlení a příjemná tvůrčí atmosféra. Oceňuji možnost získat kontakt s novými lidmi, kterým mohu pomoci uskutečnit jejich představy. Práce je to velmi různorodá a cesta k uzavření obchodu není nejkratší, musela jsem si osvojit úplně nové znalosti. Obchodování s nemovitostmi je příjemnou součástí mého života. Mám radost, že díky časové flexibilitě mohu pomáhat i v naší rodinné firmě, eshopu.                                  

Danica 1 Mgr. Danica Gallo
Dělat realitní makléřku pro mě byla výzva. Zkusit něco nového, něco, co jsem nikdy nedělala a co jsem se musela naučit.  Každý obchod je jiný, nový a je pro mě další zkušeností. Jsem ráda, že jsem to první rok - v začátcích - nevzdala, když jsem se pouze rozkoukávala a neobchodovala. I díky podpoře naší společnosti mám dnes z obchodování stálý příjem, který mi umožňuje realizovat některé mé sny.

lide03-s Ing. Oxana Khorst

Začátky byly velmi tvrdé, na počátku byla nejčastější reakce na moji nabídku služeb realitní makléřky odmítnutí. Ale vytrvalostí, postupným získáváním obchodní praxe a využíváním know how naší kanceláře jsem dokázala, že když se chce, jde všechno. Dnes již vím, že práce realitní makléřky je velmi zodpovědná a kvalitní servis klienti ocení. Po třech letech v oboru mohu říct, že i finanční stránka je velmi zajímavá - a hlavně pravidelná.

mč cr Ing. Martina Černá

Myslela jsem si, že práce realitní makléřky je velmi jednoduchá, i když příjmy jsou spíš nahodilé, ale zase je to nahrazeno tím, že člověk pracuje kdy chce, nebo může. Protože mám malé děti, tento model se mi nezdál špatný. Skutečnost je trochu jiná  - pracovní dobu přizpůsobuji potřebám rodiny, ale stát se konzultantkou, schopnou poradit v oblasti práva, marketingu, základních stavebně technických otázek znamenalo úplně jiný přístup. A příjmy z podnikání ? Kdyby vydržely na dnešní úrovni, budu více než spokojená.

Partneři Alter Ego


propertio.cz Residence Visage
© AlterEgo - všechna práva vyhrazena
Web optimalizace pro vyhledávače, SEO