alter Ego alter Ego alter Ego alter Ego

Kdo jsme

PS web Ing. Petr Sýkora, spolumajitel, jednatel a realitní makléř:

KDO jsem?

*zakladatel a jednatel společnosti Alter Ego spol. s r.o.

*exkluzivní partner ERA reality

* člen Asociace realitních kanceláří ČR

* člen mezinárodní sekce National Association of Realtors  (NAR USA)
Po absolvování vysokoškolských studií jsem pracoval 20 let pro nadnárodní společnosti v oblasti maloobchodu a služeb, 5 let pak jsem se pak věnoval problematice regionálního rozvoje a bydlení v rámci Ministerstva pro místní rozvoj.  V roce 2011 jsem se začal aktivně věnovat obchodování s nemovitostmi. Na svém kontě mám desítky zrealizovaných obchodů s pozemky, byty, rodinnými domy i komerčními objekty. Zpracoval jsem desítky odborných posudků prodejních cen nemovitostí a několik studií provedilnosti pro středně velké investory a developerské společnosti. V rámci naší realitní společnosti jsem vychoval několik "milionových" obchodníků .

PROČ se mnou?

Postavil jsem vlastní prodejní tým "Alter Ego", zahrnující specialisty na akviziční činnost, marketing nemovitostí, vyhledávání potenciálních kupujících, administrativní řízení prodeje a prodejní a poprodejní servis, zahrnující :
*vyhodnocení tržního potenciálu nemovitosti a stanovení nabídkové a prodejní ceny
*profesionální nafocení a videoprohlídkunemovitostí, 3D vizualizace a zaměření
* home staging - profesionální příprava nemovitosti na prodej
*propracovaný systém on line marketingu vč. cílených kampaní
*služby advokátní kanceláře se specializací na nemovitosti a otázky související s majetkem
*spolupráci s exekutory a insolvenčními správci
*financování nákupu nemovitgostí vč. jejich výkupu
*optimalizaci energetické náročnosti provozu nemovitostí
*hladké vypořádání obchodu, zahrnující zpracování a podání daňového přiznání k nabytí nemovitosti, vyhotovení energetického štítku (PENB) atd.

JAK spolupráce funguje?

Prvním krokem je posouzení možností vzájemné spolupráce. Následuje prohlídka nemovitosti, představení marketingové a prodejní strategie. Pokud dojdeme v zásadních otázkách ke shodě, odsouhlasíme si podmínky a cíle vzájemné spolupráce. Pro potenciální zájemce zpracujeme tzv. exposé, neboli stručné představení nemovitosti/projektu a po odsouhlasení oslovíme potenciální klienty z naší databáze a spolupracující makléře v rámci sítě ERA i mimo ni. Posléze nemovitost uvedeme na veřejný trh - realitní portály. V prvních 2 týdnech vyhodnotíme faktický zájem, korigujeme prodejní strategii. Zajistíme prověření bonity potenciálních zájemců a fyzické prohlídky nemovitostí. V závěrečné fázi odosuhlasíme s oběmi stranami kupní/nájemní smlouvy a dokumenty související. V závěrečné fázi pak zajistíme podání návrhu na změnu vlastníka na katastr nemovitostí a  předání nemovitosti.

Fair odměna
ze sjednané  výše provize připadá :

50% na nakupované služby spojené s prodejem  (posudky, právní servis, fotograf+video, zaměření)

25% marketingové náklady ( zpracování prezentace, direct mailing, realitní portály, cílené kampaně)

15% administrativní úkony, prohlídky, jednání na úřadech a institucích

10% zisk realitní kanceláře

CO je společným cílem?

Nalezení skutečného zájemce v nejkratší možné době za nejvyšší možnou cenu.

Zkušený makléř dokáže nemovitost připravit a prezentovat tak, že získaný cenový rozdíl  je měřitelně vyšší než makléřova provize. Ta navíc  již v sobě zahrnuje většinu nákladů na prodej či pronájem.Nesmíme zapomenout na faktor úspory času - na jeden prodej připadne i 20-25 prohlídek.
Kupující obvykle vidí i 30 nemovitostí, po desáté prohlídce už obvykle zapomíná na ty předchozí - a zde je role makléře, který kupujícího opět osloví a může nabídku znovu a jinak oživit, nezastupitelná.

"Obchodování s nemovitostmi pro nás znamená cestu budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty, nikoli koncentraci na výtěžnost jednotlivé transakce. Každý týden uskutečníme jeden obchod, přičemž realizační doba nepřesahuje 100 dní."

Společnost Alter Ego spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako poradenská společnost se zaměřením na podporu nových podnikatelských záměrů, investování a finanční poradenství.

ERA (Electronic Realty Associates)  jako realitní obchodní a marketingový systém  je vyvíjen a zdokonalován od roku 1971,  se zásadním důrazem na využívání nejmodernějších technologií. Předpokladem pro úspěšný rozvoj je kooperace mezi realitními kancelářemi a makléři - spolupráce a vzájemná pomoc vedou k vytvoření silné sítě profesionálů pracujících v realitách.

Svou evropskou expanzi zahájila ERA v roce 1993 ve Francii,  na českém trhu působí od roku 2013 a přinesla filosofii stavící do centra veškerého snažení potřeby klientů. Její úspěšná expanze ve všech částech světa přináší i našim zákazníkům možnost spolupracovat s investory na mezinárodní úrovni. Dnes je ERA nejrychleji rostoucí sítí v Evropě, zastoupenou již ve 14 zemích.

Základní kámen našeho úspěchu je pečlivý výběr spolupracovníků, důraz na profesní celoživotní vzdělávání a soustavný monitoring kvality poskytovaných služeb. Každý obchodník /makléř projde adaptační fází, zahrnující zaškolení, testování, rekvalifikační kurs a certifikaci. V rámci dalšího vzdělávání je umožněno specializované studium jednotlivých oborů.

 Naše heslo zní:

Klient na celý život!

ERA Real Estate patří do skupiny REALOGY,stejně jako např. Coldwell Banker, Coldwell Banker Commercial, CENTURY 21, Sotheby´s International Realty, Better Homes & Gardens Real Estate či Corcoran Group Real Estate.

Partneři Alter Ego


propertio.cz Residence Visage
© AlterEgo - všechna práva vyhrazena
Web optimalizace pro vyhledávače, SEO