alter Ego alter Ego alter Ego alter Ego

Proč se stát makléřem

Práce realitního makléře je příjemná a velmi různorodá. Realitní makléř neustále poznává nové tváře, je prodejcem, rádcem i psychologem v jedné osobě. Často cestuje, má všeobecný přehled a neustále se sebevzdělává. Pracovat jako realitní makléř pro ERA Alter Ego znamená prestiž. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním příjmem.

Jen na území obvodu Praha 9 je např.  na prodej průměrně 400 rodinných domů a 1700 bytů., což představuje hodnotu cca 4 miliardy Kč. Při průměrné provizi 3,5% se mezi obchodníky rozdělí minimálně 140 000 000 Kč. A to pouze v jednom pražském obvodě a v jednom roce! Makléř však může pracovat s nemovitostmi po celé republice bez omezení. Jediný limit je vlastní píle.

V dnešní době se malé realitní kanceláře ztrácejí v obrovské konkurenci velkých franšízových skupin. Zvolit si zavedenou a silnou společnost je základním pravidlem pro dosažení úspěchu. Makléři potřebují důvěryhodného partnera, o kterého se při jednání s klienty mohou opřít.

Dnem podpisu smlouvy se společností Alter Ego s.r.o. VYSTOUPÍTE Z DAVU BEZEJMENNÝCH a stanete se součástí celosvětového obchodně marketingového systému ERA , ve kterém pracuje již přes 35 000  makléřů a makléřek.

Získáte podporu globální společnosti přitom však zůstáváte svobodná/ý a nezávislá/ý.

Pracujte na sebe, ale ne sami!

 

To mě zaujalo - CHCI VĚDĚT VÍCE!

 
Partneři Alter Ego


propertio.cz Residence Visage
© AlterEgo - všechna práva vyhrazena
Web optimalizace pro vyhledávače, SEO